Category Archives: ovce

Letošní jehňata na prodej

Nabízíme letošní jehňata (narozená na jaře 2017) – jehničky i beránky – masné plemeno Suffolk, odolné, výborné na výpas na větší venkovské zahrady nebo pro milovníky jehněčího masa.

Více na tel:603 967 880 nebo na emailu: susovi@bilymrak.cz

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Ilustrační foto z jara 2017

19.10. 2012 “Den stromů jinak – Ovocný den” ve Vysokém Mýtě

V pátek 19. října 2012 v době od 9:00 do 15:30 hodin bude v rámci akce "DEN STROMŮ JINAK- OVOCNÝ DEN"  na náměstí Přemysla Otakara II. ve VYSOKÉM MÝTĚ  probíhat trh, kde budou k dostání ovocné stromky; jablka, hrušky, švestky a další ovoce z produkce českých pěstitelů; sušené ovoce; štrúdl, jablka v županu; ovocné buchty…a také naše BIO ovoce a mošty, protože jsme pozvaní a zúčastníme se. 🙂

Pro děti bude připravena interaktivní dílna, ve které budou vyrábět drobnosti z různých druhů dřev a přírodnin.

 

BIO JAHODY

Jako novinku zkoušíme letos dvě odrůdy JAHOD  (vysázené v dubnu), samozřejmě  v režimu ekologckého zemědělství. U první odrůdy se už objevují první plody, takže za týden dva očekáváme první sklizeň.

Prodej letošních jehňat

Zahájili jsme prodej letošních jehňat (beránků a jehniček) narozených v březnu a dubnu 2012.

Pro bližší informace volejte na: 603 967 880 nebo pište na email: susovi@bilymrak.cz.

Podzimní biojarmark v Toulcově dvoře

Na Toulcově dvoře se nám zalíbilo :-), ve čtvrtek 20. října přijedeme na další biojarmark. Kromě dýní Hokaido, přivezeme i jablka, hrušky, mošt a snad ještě pár švestek. Biotrh začíná ve 13 hodin.

Ve stejný den se v Toulcově dvoře koná zároveň akce DEN STROMŮ a interaktivní výstava DŘEVÍČKOHRÁTKY.  Doporučujeme (nejen) všem vnímavým opatrovatelům dětí a věčně dospělým dětem.

Více informací o BIOTRHU i dalších akcích na Toulcově dvoře naleznete zde: 

Stránky Toulcova dvora