Category Archives: Uncategorized

Dýňovojablečný mošt

dýňový moštNabízíme mošt z dýně Hokaido a jablek, v BIO kvalitě a v 5litrovém balení “bag-in-box”.

Mošt obsahuje 20% Dýně Hokaido, která mu dodává příjemně nasládlou chuť, pomerančovou. V letních měsících je tento mošt vychlazený nebo zamrazený (třeba jako nanuk) výborným zdrojem osvěžení s přírodními cukry.

K dostání u nás na farmě – prodej ze dvora, bežná cena 200,- Kč/5l, při odběru 2ks zvýhodněná cena 370,- Kč.

Volné termíny ubytování v roce 2017

Na naší ekofarmě Bílý Mrak jsou volné ještě kapacity v týdnu od 12.8. (sobota) do 19.8. (sobota) – celkem asi 20 míst. 

 

Ubytování vhodné pro rodiny s dětmi, party, kamarády, cyklisty, babičky a dědečky s vnoučaty. K dispozici kuchyňky na vlastní vaření a v okolí řada lákadel, včetně přírodních koupališť a Tiché Orlice.

Více na: susovi@bilymrak.cz nebo na tel.:603 309 592

 

BIO mrkev

Prodáváme BIO mrkev -28,- Kč/kg – při prodeji ze dvora. Chutná, zdravá, voňavá, vhodná do odšťavňovačů i pro velmi malé děti jako jeden z prvních příkrmů.

BIO mrkev

jablečný mošt v rodinném balení

BIO JABLEČNÝ MOŠT:
BEZ KONZERVANTŮ
-100% VYLISOVANÁ ŠŤÁVA
VÝBORNÝ ZDROJ VITAMÍNŮ
– I PRO VELMI MALÉ DĚTI
– PASTEROVANÝ (TRVANLIVOST MIN. 1 ROK! PO OTEVŘENÍ 1 MĚSÍC!!!)
– SNADNÉ A ZAJÍMAVÉ ČEPOVÁNÍ
TŘI VARIANTY: SLADKOKYSELÝ, SLADKÝ (JABLKA MATČINO), “DOPOMERENČOVA” (DÝŇOVOJABLEČNÝ)

K dostání u nás na ekofarmě Bílý mrak nebo Vás navedeme KDE případně po dohodě větší množství zavezeme.. susovi@bilymrak.cz nebo tel:603 309 592

Nové ceny od 1.1. 2017

Nedá se nic dělat, ale opět od 1. 1. 2017 mírně navyšujeme ceny – aktuální ceník dostupný zde.  Hostům, kteří provedli rezervaci svého pobytu ještě v letošním roce, garantujeme ceny platné v roce 2016.

POMOCNÍK NA EKOFARMĚ

Hledáme pracovitého a spolehlivého člověka pro různorodou práci na ekofarmě.

Náplň práce: Vyžínání s křovinořezem, sklizeň ovoce, pěstování zeleniny, péče o stromy v ovocných sadech, úklid penzionu, údržbářské práce na statku (oprava ohrad, drobné opravy na budovách), případně mulčování a sekání s traktorem. ŘP skupiny T výhodou, ne podmínkou. Uvítáme praxi v zemědělství, zahradnické zkušenosti apod. Vzhledem k závazkům vůči ukončenému projektu upřednostňujeme uchazeče do 20 let, osoby starší 50 let, osoby nezaměstnané nebo se základním vzděláním a další. Plný pracovní úvazek, možno i na zkrácenou pracovní dobu. Plat 80 – 130 Kč/hod dle zkušeností a zapracování. Bližší informace na tel.: 603 967 880 nebo na e-mailu: r.sus@seznam.cz.

Hledáme zaměstnance “POMOCNÍK NA EKOFARMĚ”

Hledáme jehlu v kupce sena 🙂 . Hledáme člověka, který chce v dnešní době fyzicky pracovat (a často venku), který má vztah k přírodě a smysl pro povinnost (když nemůžu přijít do práce, tak se omluvím), alkoholu holduje po pracovní době a má určitý smysl pro pořádek… pokud někoho takového znáte, budeme rádi, když ho upozorníte na naši nabídku práce “pomocník na ekofarmě”. Více informací na tel.: 603 967 880 nebo na emailu: susovi@bilymrak.cz.