Aktuality v roce 2021Dodáváme do SCUK.CZ

Výpěstky z farmy dodáváme i do farmářského tržiště SCUK.cz
Kde: celá Česká republika

Hledáme posilu

Hledáme muže s dobrou fyzickou kondicí pro různorodou práci na naší ekofarmě zaměřené na pěstování ovoce, zeleniny a chov ovcí. Máme zájem o dlouhodobou spolupráci. Možno na plný i částečný pracovní úvazek. Potřebujeme pomoci např. se sklizní ovoce a zeleniny, vyžínáním křovinořezem kolem stromků, stavbou a opravou ohrad, přípravou půdy pro zeleninu, plečkováním a pletím, sázením ovocných stromků, pomocnými stavebními a údržbovými pracemi aj. Znalost práce s traktorem výhodou (mulčování, sekání a sušení sena), ale ne nutností. Nabízíme smysluplnou práci v přírodě s ohodnocením odpovídajícím odvedenému výkonu. Orientační hodinová mzda 110 - 180 Kč. V případě zájmu volejte 603 967 880 nebo nás kontaktujte e-mailem či přes FB.
Kde: Ekofarma Bílý mrak

BIOJARMARK V PRAZE

Jsme přihlášeni na pěknou BIO akci v říjnu v Praze, po dohodě dovezeme v tomto termínu do Prahy objednané ovoce a zeleninu - více na - 603 967 880.
Kde: Praha, NÁRODNÍ ZEMĚDĚLSKÉ MUZEUM

VOLNÉ TERMÍNY UBYTOVÁNÍ NA PODZIM

NA PODZIM MÁME OD POLOVINY ŘÍJNA JEŠTĚ VOLNÉ VÍKENDY NA UBYTOVÁNÍ - VHODNÉ PRO SKUPINY, RODINY, PARTY....více na 603 309 592 nebo na susovi@bilymrak.cz
Kde: Ekofarma Bílý mrak

Projekt podpořen z MAS NAD ORLICÍ o.p.s.

Projekt - Zjednodušení zemědělských prací na malé ekofarmě byl podpořen díky NAD ORLICÍ o.p.s.
Kde: Ekofarma Bílý mrak