KURZY A AKCE

 

Společenskou místnost na farmě využíváme pro pořádání kurzů a akcí různého druhu.

KURZY A AKCE V ROCE 2020

ČERVEN - 26.-28.6.2020  -  VÍKEND S PARKOUREM

Baví vás akrobacie, skákání přes překážky, nebo parkour? Přihlaste se na Víkend s parkourem, kde strávíte pod vedením zkušených instruktorů Ondry a Tomáše, víkend plný zábavy, nových triků, posilování a zajímavých překážek, které budeme společně zdolávat.

Kde: Ekofarmě Bílý mrak v Šachově

Cena: 2200 Kč (dítě od 11 let), 2000 Kč (dítě do 11 let), 1500 Kč (dospělý) (ubytování, strava a pitný režim, pedagogický a odborný dozor instruktorů)

Vhodné jak pro pokročilé akrobaty, tak i úplné začátečníky od 6 do 15 let i celé rodiny VÍCE NA emailu- HURDY10@SEZNAM.CZ

 http://www.ddmkostelec.cz/pozvanky-na-akce/vikend-s-parkouremN

ČERVENEC 15.7. 19.7. 2020 KUNDALÍNI JÓGA s DANIELOU

Kundalini jóga je podle Yogi Bhajana jogínská tradice kombinující meditaci, mantru, fyzické cvičení a dýchací techniky. Jóga oživující hadí energi.

Více na - Krynkova@seznam.cz

SRPEN 8. 8. -15. 8.2020 

TÝDEN S VINCENTEM PALETKOU - umělecky založený tábor pro děti od 5 do 12 let

Vincent Paletka je umělec a umí opravdu ledacos: krásně malovat, vymýšlet básně, příněhy i muziku... Jednoho dne ale ztratí svou inspiraci! Aby ji znovu našel, musí prožít velké dobrodružství..

https://muzikantskydomecek.cz/files/2020/Bily_Mrak_tabor_2020.pdf

LISTOPAD 25. - 29. 11. 2020 s MARTINOU JANKŮ A PRASADAMEM

MYSTICKÁ CESTA  ...návrat k vědomému životu

Každou životní situaci vnímáme prostřednictvím našeho vědomí. Nízká úroveň vědomí je spojena se strachem a vibracemi. Vysoká úroveň přináší lásku, radost a svobodu. V té nejvyšší se život stává hrou, kterou žijeme s lehkostí a nadhledem. Nic není černé ani bílé, dobré ani špatné, láska se stává stavem bytí.

Více informací a přihlášky na odkazu níže

https://martinajanku.cz/sluzby/worskshopy-s-martina-a-prasadam/